Rocznik 2016

Klasa IV a Wychowawca – Gabriela Horosz Bagińska Alicja Białobrzewski Mikołaj Bzura Karolina Chrzanowska Patrycja Grzesiuk Aleksandra Kalabińska Karolina Kulągowska Paulina Łukianiuk Urszula Piaszczyk Natalia Piech Michalina Trzcińska Anna Zubel Martyna Klasa IV b Wychowawca – Małgorzata Wagner Bogucka Justyna Ciecierska Karolina Dąbkowska Joanna Dąbrowska Magdalena Grabowska Czytaj więcej…

Natalia Zaremba – laureatka rankingu na Najlepszy Dyplom ASP 2015

 Ogromnie miło nam poinformować, że nasza absolwenta (rocznik 2012) Natalia Zaremba, obecnie studentka studiów magisterskich Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, znalazła się wśród wąskiego grona studentów wyróżnionych w ogólnopolskim rankingu na Najlepszy Dyplom ASP w 2015 roku, organizowanym przez portal internetowy www.fontnieczcionka.pl. Natalia startowała w kategorii PRODUKT, prezentując swoją Czytaj więcej…

Rocznik 2015

Wychowawca: Anna Faszcza Dymek Damian Godlewska Maria Jastrzębska Katarzyna Kaczyńska Aleksandra Kosakowska Natalia Laskowska Klaudia Leoniak Mateusz Maliszewska Edyta Mikołajczak Karolina Niedźwiecki Artur Niewiarowska Paulina Nowicka Luiza Przybyszewska Monika Rejterada Kinga Stefko Monika Sutkowska Laura Zyskowska Agata

Rocznik 2014

Wychowawca Edyta Ejsmont Czaplicka Kinga Czechowski Karol Dobkowska Natalia Domitrz Agnieszka Jarmuch Julia Gortych Olga Grybowicz Olga Kacperska Emilia Lipiński Adrian Perczyńska Izabela Milewska Ewelina Samson Wioleta Szabłowski Tomasz Szymańska Anna  Wychowawca Katarzyna Swoińska Bielska Paulina Kobus Łukasz Kołek Damian Krysiak Aleksandra Kur Hanna Lipińska Czytaj więcej…

Rocznik 2013

WYCHOWAWCY Anna Karwowska, Radosław Cezary Gwizdon Bagińska Patrycja Boryszewska Joanna Bryła Magdalena Dąbrowski Jakub Dębska Natalia Filipkowska Paulina Gawrońska Patrycja Grabowska Patrycja Grużewska Barbara Kobus Weronika Korzeniowska Marta Lipińska Olga Łajewska Natalia Markowska Olga Anna Miłosek Emilia Modzelewska Martyna Dagmara Mroczkowska Dominika Niewiadomska Julia Piersa Czytaj więcej…

Rocznik 2012

WYCHOWAWCA Magdalena Rusiecka Bagińska Ewelina Cebula Justyna Flis Agata Gołaszewska Justyna Jamrozik Emil Kajuk Adrian Stanisław Kowalska Anna Lemańska Milena Mężyński Przemysław Mirecka Joanna Modzelewska Izabela Murawska Natalia Piech Martyna Runo Łukasz Jan Sacharczuk Aleksandra Staniszewska Ewelina Sobiech Karolina Wiśniewska Maria Anna Zaremba Natalia Zyskowska Czytaj więcej…

Rocznik 2011

WYCHOWAWCA Iwona Kupidłowska: Aneta Boguska Daria Deptuła Łukasz Skrodzki Anna Piórkowska Aneta Anna Rudzka Agnieszka Tchórzewska Marta Jankowska Natalia Polkowska Magdalena Bałdyga Jędrzej Bednarczyk Karolina Tarrach Mateusz Zaorski Monika Romańska WYCHOWAWCA Adam Artur Tymiński: Adamowski Michał Baczewska Paulina Choromański Sebastian Ciszkowski Marek Czarniakiewicz Marzena Czuż Czytaj więcej…

Rocznik 2010

WYCHOWAWCA Teresa Adamowska: Monika Bielacka Olga Borawska Katarzyna Chmielewska Izabela Ciecierska Olga Fiedorowicz Marta Goliszewska Magdalena Karwowska Wojciech Kryszajtys Ewa Kulik Joanna Lewandowska Damian Narodzonek Sylwia Orzołek Monika Sakowska Tomasz Traczyk Dominika Turowicz Joanna Załęska Sylwia Zdzichowska Joanna Zyzik WYCHOWAWCA Edyta Ejsmont: Krztysztof Ciupa Agnieszka Czytaj więcej…

Rocznik 2009

WYCHOWAWCA Małgorzata Wagner Agnieszka Białobrzeska Mariusz Bojarski Magdalena Borkowska Izabela Ciszkowska Justyna Cychowska Monika Kamila Czaplicka Katarzyna Dąbkowska Marta Dobkowska Martyna Maria Dura Milena Jankowska Lukasz Maciej Kędzielwaski Patrycja Kurpiewska Katarzyna Kombor Anna Kuźmińska Patryk Lutrzykowski Marcin Malec Irena Matuszelańska Sebastian Miś Milena Modzelewska Milena Czytaj więcej…

Rocznik 2007

WYCHOWAWCA Antoni Mieczkowski Katarzyna Baranowska Magdalena Chrostowska Elwira Dudzic Paulina Ewa Hoffman Aleksandra Godlewska Magdalena Jemielity Dorota Karwowska Beata Emilia Kozakiewicz Aleksandra Krasnoborska Barbara Marzewska Natalia Miećkowska Izabela Niska Katarzyna Rawa Marcin Sienicki Joanna Tomasiewicz Sylwia Tomaszek Wioletta Wnorowska Przemysław Zglejszewski   WYCHOWAWCA Małgorzata Wagner Czytaj więcej…

Rocznik 2008

WYCHOWAWCA Krystyna Wiśniewska-Czarny Kamil Baranowski Monia Bzura Kamil Zdzisław Bzura Małgorzata Choroszewska Marta Deptuła Lidia Gumowska Martyna Kostrzewska Aleksandra Kotarska Marek Krzynówek Justyna Kulesza Piotr Kupis Kamil Luma Marcin Bartłomiej Olkowski Sylwia Pianko Paweł Piłat Izabela Barbara Sobotka Monika Strumiłowska Magdalena Szulc Sylwia Zach Daniel Czytaj więcej…