Dodatkowe zajęcia artystyczne dla uczniów klas I-IV w roku szkolnym 2016/2017

zajecia-dodatkowe2

Drodzy uczniowie! Ruszają dodatkowe zajęcia z wybranych przedmiotów artystycznych. Służyć one będą pogłębianiu Waszych umiejętności i rozwijaniu zainteresowań twórczych. Jak w poprzednim roku szkolnym, zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych i adresowane będą dla CHĘTNYCH uczniów. Zapraszamy!

 

Zajęcia artystyczne z MALARSTWA – prowadzący Anna Karwowska
pracownia rysunku i malarstwa – 33

SPOTKANIA odbywają się we wtorki od września 2016 do kwietnia 2017
Rozpoczynają od dnia 13.09 , odbywają co 2 tygodnie – dla osób biorących udział w przeglądzie (3 godziny lekcyjne), dla osób chętnych z innych pracowni (3 godziny lekcyjne)
razem obejmują 6 godzin lekcyjnych w ciągu jednego spotkania.

Pobierz plik

 malarstwo Anna Karwowska – zajęcia dodatkowe

 

Zajęcia artystyczne z GRAFIKI WARSZTATOWEJ
Graficzne podróże: małe i duże – prowadzący Katarzyna Swoińska
pracownia grafiki – 14-15

Zajęcia odbywają się w wybrane poniedziałki od 16.30 do 18.30 i soboty od 10.00 do 13.30.

Zajęcia ruszyły od połowy października, realizowane są w blokach 3-4 godzinnych. Zaplanowane są na dwa, trzy spotkania w miesiącu w zależności od potrzeb uczniów.
Szczegółowy terminarz zajęć jest aktualizowany z miesięcznym wyprzedzeniem, dostępny u nauczyciela i w pracowni graficznej.
Zajęcia są dostosowane do możliwości i umiejętności ucznia zaznajomionego z warsztatem graficznym, jak i tego, który styka się z nim po raz pierwszy. Przeznaczone dla uczniów klas I-IV.

 

Szczegółowe informacje dotyczące tematów i harmonogramu spotkań znajdziecie w poszczególnych pracowniach lub u nauczycieli prowadzących.
Wkrótce będą także dostępne w tym miejscu lista i harmonogramy pozostałych zajęć.