Natalia Zaremba – laureatka rankingu na Najlepszy Dyplom ASP 2015

natalia_zaremba_kruzer_1 Ogromnie miło nam poinformować, że nasza absolwenta (rocznik 2012) Natalia Zaremba, obecnie studentka studiów magisterskich Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, znalazła się wśród wąskiego grona studentów wyróżnionych w ogólnopolskim rankingu na Najlepszy Dyplom ASP w 2015 roku, organizowanym przez portal internetowy www.fontnieczcionka.pl.
Natalia startowała w kategorii PRODUKT, prezentując swoją pracę licencjacką, która obejmowała identyfikację wizualną marki KRUZER, infografiki, materiały promocyjne i film, a także wykonanie deskorolek oraz ich opakowań. W myśl zasad recyklingu i slow design prezentowane produkty zostały wykonane przez Natalię z odrestaurowanych używanych blatów starych deskorolek, tym samym stanowiąc doskonały przykład procesu przedłużania życia produktu. Linia projektowa pod hasłem Geometria Insectarium (z łac. geometria owadów) została zainspirowana rycinami z atlasu pochodzącego z XVIII w. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej organizatora rankingu

(…) Połączenie ich z prostymi geometrycznymi formami i ideologią eko stwarza nową jakość dla kultury skejterskiej, a także ciekawą propozycję dla ludzi niezwiązanych tak blisko ze światem deskorolki.

 

Natalia, jesteśmy z Ciebie dumni! Tak trzymaj 🙂

Natalia na co dzień zajmuje się szeroko pojętą grafiką projektową, w szczególności identyfikacją wizualną, projektowaniem opakowań i charakter design. Logotypy jej autorstwa można oglądać na II Ogólnopolskiej Wystawie Znaków Graficznych w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Ciekawych doznań wizualnych może dostarczyć także jej profil na Behance –  portalu zrzeszającym artystów i kreatywnych ludzi z całego świata. Zachęcamy do zaglądania na profil Natali: www.behance.net/natzet.
Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i już nie możemy się doczekać, co Natalia zaprezentuje na swoim dyplomie magisterskim! 😉