Zestawienie osiągnięć

ROK SZKOLNY 2016/2017

Pobierz plik Zestawienie udziału w konkursach w roku szkolnym 2016/2017 (sporządziła K. Swoińska)

ROK SZKOLNY 2015/2016

Pobierz plik Zestawienie udziału w konkursach w roku szkolnym 2015/2016 (sporządziła K. Swoińska)

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

Temat, organizator Termin Uczestnicy,
nauczyciel prowadzący
Nagrody,
nauczyciel prowadzący

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„INSPIROWANE WSIĄ”

 

Liceum Plastyczne

w Gronowie Górnym

ul. Szafirowa 12

82-310 Elbląg

wrzesień 2014 opiekunowie: Katarzyna Swoińska,
Gabriela Horosz,
Magdalena Rusiecka
GRAFIKA WARSZTATOWA:I MIEJSCEAleksandra Krystosiak, kl. IIIII MIEJSCE
Natalia Grabowska, kl. III
opiekun: Katarzyna Swoińska III MIEJSCEAgata Zyskowska, kl.IIIopiekun: Gabriela Horoszzakwalifikowano do wystawy:

III TRIENNALE DRZEWORYTU

Zakopane

październik 2014 opiekun: Katarzyna Swoińska
Aleksandra Krystosiak 4, Joanna Dąbkowska 3b, Emilia Jankowska 3b, Magdalena Dąbrowska 3b, Karolina Ciecierska 3bopiekun: Magdalena Rusiecka
Przemysław Wysk 3b, Mateusz Tyszka 3b, Joanna Kordowska 3b

II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt:

„Śladami T. Kulisiewicza – wędrówki ze szkicownikiem”

 

Liceum Plastyczne
w Kaliszu

październik 2014 opiekun:
Teresa Adamowska
Maciej Prosiński1b, Aleksandra Grzesiuk2aopiekun:
Stanisław Kędzielawski
Dymitr Vygowski 2a, Bartłomiej Pupik 2aopiekun:
Antoni Mieczkowski
Aleksandra Krystosiak 3
Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej:Bartłomiej Pupikopiekun: Stanisław Kędzielawski Aleksandra Grzesiuk, Maciej Prosińskiopiekun: Teresa Adamowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Wariacje nt.

Twórczości Artystów Patronów

Szkół Plastycznych

– Stanisław Ignacy Witkiewicz

 

Zespół Państwowych Szkół Plastycznych

im. J. Malczewskiego

ul. Pułaskiego 15, Częstochowa

IV 2015 opiekun:
Katarzyna Swoińska
Emilia Jankowska 3b, Natalia Grabowska 3b, Joanna Dąbkowska 3b
opiekun:
Magdalena Rusiecka
Mateusz Tyszka 3b,
opiekun:
Antoni Mieczkowski

Adama Ejsmont 1a
opiekun:
Anna Karwowska
Mateusz Tyszka3b, Hubert Dolinkiewicz 1a
zakwalifikowano do wystawy:opiekun: Magdalena RusieckaMateusz Tyszka, kl IIIbopiekun: Katarzyna SwoińskaNatalia Grabowska3b,
Joanna Dąbkowska3b

IX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

„Portret rodzinny. Mój dom pełen wspomnień
i marzeń”

Zespół szkół Plastycznych
im C.K.Norwida
w Lublinie

ul. Muzyczna 10a
20-612 Lublin

III 2015 opiekun:
Magdalena Rusiecka
opiekun:
Teresa Adamowska
opiekun:
Anna Karwowska
Hubert Dolinkiewicz 1a, Barbara Ręczelewska 1b, Karolina Wojsz 1b, Magdalena Chojnowska 1b, Julia Wronka 1a, Adrianna Zduńczyk 1b
Zakwalifikowano do wystawy pokonkursowej:Barbara Ręczelewska, kl. 1bopiekun: Anna Karwowska

3 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

PAMIĘTAJCIE
O OGRODACH
I Prywatne Liceum Plastyczne w Płocku 

XI 2014 opiekun:
Teresa Adamowska
Natalia Linowska 1a, Michał Rostkowski 1b, Maciej Prosiński 2bopiekun:
Anna Karwowska
Hubert Dolinkiewicz 1a
Zakwalifikowano
na wystawę:
Natalia Linowska, kl. Iaopiekun: Teresa Adamowska

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny TĘCZA

– Świat wokół nas – 

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej Pokolenia
Ul. Limanowskiego 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki

 

*kategoria: licealista

XI 2014 opiekunowie:
Anna Karwowska, Teresa Adamowska, Antoni Mieczkowski
Julia Borkowicz 1a, Patrycja Chrzanowska 3a, Anna Tomkielska 2b, Adam Ejsmont 1a, Urszula Łukianiuk 3a, Anna Mocarska 1a, Natalia Piaszczyk 3a, Karolina Wojsz 1b, Michalina Chmielewska 1b
I miejsce w szkoleAdam Ejsmont, kl. Ian-l prowadzący: Antoni MieczkowskiWyróżnienieNatalia Piaszczyk, kl. IIIan-l prowadzący: Teresa Adamowska WyróżnienieBorkowicz Julia, kl. Ian-l prowadzący: Antoni Mieczkowski

XII Ogólnopolskie Biennale Rysunku
i Malarstwa 
uczniów szkół średnich – klasy starsze

Zespół Szkół Plastycznych
w Bielsku Białej

I 2015 RYSUNEK
opiekun:
Antoni Mieczkowski
Natalia Grabowska 3b, Natalia Kosakowska 4, Aleksandra Krystosiak 4, Edyta Maliszewska 4
opiekun:
Stanisław Kędzielawski
Damian Pniewski 3a, Bartłomiej Pupilk 3a, Anna Trzcińska 3a, Agata Zyskowska 4MALARTSWO
opiekun:
Anna Karwowska
Natalia Kosakowska 4, Edyta maliszewska 4
opiekun:
Stanisław Kędzielwski
Bartłomiej Pupik 3a, Dymitr Vygowski 3a

Konkurs Pocztówka Wiekanocna
Podlaski Festiwal Wielkanocny

Białystok

Stowarzyszenie Miłośników Muzyki
w Białymstoku

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne TAK

Impresariat Muzyczny
w Białymstoku

IV 2015 opiekun:
Magdalena Rusiecka
Anna Tomkielska 2b, Julia Ptak 2b, Łucja Surowik 2b
II NAGRODAŁUCJA SUROWIK, kl. IIbopiekun: Magdalena Rusiecka

XII Biennale Rysunku i Malarstwa Uczniów Klas Młodszych Plastycznych

Zespół Szkół Plastycznych
im. Władysława Hasiora w Koszalinie

VI 2015 RYSUNEK:
opiekun:
Antoni Mieczkowski
Aleksandra Kaczmarczyk 1b, Julia Borkowicz 1a, Klaudia Niedbała 1a, Julia Łukaszewska 1a, Adam Ejsmont 1a
opiekun:
Teresa Adamowska
Maciej Prosiński 2b /2 prace, Anna Tomkielska 2bMALARTSWO:
opiekun:
Anna Karwowska
Diana Vlasyuk /2 prace/, Barbara Ręczelewska /2 prace/
opiekun:
Teresa Adamowska
Maciej prosiński 2b, Inga Mierzejewska 2b, Marika Wałkuska 2a, Natalia Linowska 1aopiekun:
Krystyna Wiśniewska-Czarny
Weronika Dobrzycka 2a, Valeria Leonova 2b

I Biennale Wklęsłodruku

Łomża 2015

Liceum Plastyczne im. W. Kossaka

ul M. Skłodowskiej – Curie 1

maj 20154 opiekun:
Gabriela Horosz
Natalia Kosakowska 4 /3 prace, Laura Sutkowska 4, Maria Godlewska 4, Katarzyna Jastrzębska 4
opiekun:
Katarzyna Swoińska
Natalia Kosakowska 4, Klaudia laskowska 4/3 prace, Emilia Jankowska 3b, Edyta Maliszewska 4 /5 prac, Kinga Rejterada 4
opiekun:
Magdalena Rusiecka
Łucja Surowik 3b, Maciej Prosiński 3b, Natalia Popławska 3b, Anna Tomkielska 3b
zakwalifikowano do wystawy:Natalia Kosakowska 4, opiekun: Gabriela Horoszn-l prowadzący: Katarzyna SwoińskaNatalia Kosakowska 4, Maliszewska Edyta 4/2 prace, Rejterada Kinga 4 /2 prace,

Międzykulturowe Poszukiwania w Sztuce

„In Memoriam”

konkurs międzynarodowy

ZSP im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi

luty 2015 opiekun:
Anna Karwowska

Hubert Dolinkiewicz 1a, Magdalena Chojnowska 1b

VII Ogólnopolski Konkurs na wykonanie ekslibrisu okazjonalnego –

Antyczny pierwiastek
w twórczości Jacka Malczewskiego

ZSP im. Józefa Brandta
w Radomiu
Al. Grzecznarowskiego 13
26-600 Radom

III 2015 opiekun: Katarzyna Swoińska
Natalia Grabowska 3b, Emilia jankowska 3b Joanna Dąbkowska 3b, Magdalenia Dąbrowska 3b, Karolina Ciecierska 3b, Bartek Niedbała 3b, Anna Ponikwicka 2b, Inga Modzelewska 2b, Katarzyna Kalinowska 2b, Natalia Graczewska 2bopiekun: Magdalena Rusiecka
Karolina Kordowska 3b, Michał Turski 3b, Julia Ptak 2b, Łucja Surowik 2b, Przemysław Wysk 3b, Mateusz Tyszka 3b, Anna Tomkielska 3b
NAGRODA
Dyrektora ZSP
w Radomiu:
Karolina Kordowska,
kl. IIIb
n-l. prowadzący: Magdalena Rusieckazakwalifikowano do wystawy:Inga Modzelewska 3b, n-l. prowadzący: Katarzyna SwoińskaŁucja Surowik 2b, Anna Tomkielska 2bn-l. prowadzący: Magdalena Rusiecka

 XVIII Międzynarodowy Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży
ZAWSZE ZIELONO, ZAWSZE NIEBIESKO

Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu

Stary Rynek Nowomiejski 17
87-100 Toruń 

 IV 2015 opiekun: Michał Michalik
Ewelina Mikucka 3a,
Anna Trzcińska 3a
opiekun: Gabriela Horosz
Aleksandra Grzesiuk 3a, Amelia Gutowska 2a, Patrycja Chrzanowska 3a, Jakub Duda 3a, Aleksandra Krystosiak 4,
opiekun: Katarzyna Swoińska
Mateusz Leoniak 4/3 prace,
opiekun: Teresa Adamowska
Anna Tomkielska 3b, Łucja Surowik 3b
WYRÓŻNIENIE:
Maciej Prosiński, kl. II b
n-l prowadzący:
Magdalena Rusiecka
Kwalifikacja do wystawy:
Patrycja Chrzanowska, kl.III
n-l prowadzący: Gabriela Horosz
Anna Tomkielska, kl. II
n-l prowadzący: Magdalena Rusiecka
Dmitrij Wygowskij, kl.II
n-l prowadzący: Michał Michalik

Międzynarodowy konkurs na projekt ilustrowanej książki dla dzieci

 – jasnowidze –

 

Wydawnictwo
Dwie Siostry
al. 3 maja 2 m 283
00-391 Warszawa

 XII 2014 opiekun: Gabriela HoroszAleksandra Krystosiak kl. 4 Kwalifikacja do wystawy

IV MIĘDZYNARODOWE BIENNALE FOTOGRAFII SZKÓŁ PLASTYCZNYCH
TWÓRCZOŚĆ MŁODYCH

  STREFA TOŻSAMOŚCI 

ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH
ul. ORŁOWSKA 39
81-522 Gdynia

 

 V 2015 opiekun:
Ewa Skłodowska
Anna Trzcinska3a, Ewa Kania, Maciej Prosiński2b, Natalia Dąbrowska
kwalifikacja do wystawy:
Maciej Prosiński, kl.II b
VIII Ogólnopolski Konkurs Rysunku Węglem
Łęczna 2015
pt. „Samotność”Stowarzyszenie Twórców Kultury i sztuki

 

 V / VII 2015 opiekun:
Anna Karwowska
Hubert Dolinkiewicz1opiekun:
Antoni Mieczkowski
Adam Ejsmont1opiekun:
Teresa Adamowska
Maciej Prosiński3b, Linowska Natalia1
WYRÓŻNIENIE
kategoria do 18 lat
NATALIA LINOWSKA, kl. Ia
n-l prowadzący:
Teresa Adamowska

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

[Zestawienia za poprzednie lata dostępne są na starej stronie internetowej naszej szkoły w zakładce SUKCESY/Zestawienie osiągnięć lub bezpośrednio pod linkiem: www.lplomza.pl/konkursyZestawienie.html]

 

Temat, organizator Termin Uczestnicy,
nauczyciel prowadzący
Nagrody,
nauczyciel prowadzący
Wariacje nt.
twórczości artystów patronów
szkół plastycznych
Częstochowa 2014
– Władysław Hasior –
Zespół Państwowych Szkół Plastycznych
im. J. Malczewskiego
ul. Pułaskiego 15, Częstochowa
kwiecień 2014 opiekun: Katarzyna Swoińska
Katarzyna Jastrzębska 3, Klaudia Laskowska 3, Natalia Grabowska 2, Mikołaj Białobrzewski 2, Paulina Niewiarowka 3, Aleksandra Krystosiak 3opiekun: Gabriela Horosz
Agata Zyskowska 3, Monika Stefko 3, natalia Piaszczyk 2, Kinga Rejterada 3, Aleksandra Grzesiuk 2, Monika Przybyszewska 3, Karolina Bzura 2,opiekun: Magdalena Rusiecka
Karolina Kordowska 2, Karolina Wilimczyk 2,
WYRÓŻNIENIE
Kinga Rejterada, kl. III
opiekun: Gabriela Horoszzakwalifikowano do wystawy:
…..spis w katalogu…..
XV Biennale Ekslibrisu
Dzieci i Młodzieży

Żary 2014Miejska Biblioteka Publiczna
ul.Wrocławska 11
68-200 Żary
1.06.2014 opiekun: Magdalena Rusiecka
Róża Wiśniowolska 2b, Mateusz Tyszka 2b, Karolina Kordowska 2bopiekun: Katarzyna Swoińska
Eķilia Jankowska 2b, Natalia Grabowska 2b, Karolina Ciecierska 2b, Justyna Bogucka 2b, Joanna Dąbkowska 2b
Karolina Kordowska
Nagroda Dyrektora Zespołu Szkół Plastycznych
w Radomiu
3 Międzynarodowy
Konkurs Plastyczny
LABIRYNT WYOBRAŹNI
„KOSMOS”
Zespół Szkół Plastycznych
ul Kosmonautów 8
41-303 Dąbrowa Górnicza
*kategoria szkoły artystyczne
luty 2014 opiekun: Magdalena Rusiecka
Anna Tomkielska1, Maciej Prosiński1opiekun: Katarzyna Swoińska
Julia Panasiuk4b
XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny TĘCZA
– Barwy lata
Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie
ul. Świderska 109 H
Warszawa*kategoria: licealista
2013 opiekun: Krystyna Wiśniewska-Czarny
Adrian Lipiński4a, Dorota Zalewska4b, Natalia Dobkowska4a, Hanna Kur4b, Iza Perczyńska4a, Filip Łazarczyk4b, Anna Radziszewska4b, Aleksandra Krysiak4b, Julia Śmiarowska1, Roksana Rogożyńska1, Eliza Kaczmarczyk1, Weronika Dobrzycka1opiekun: Aleksandra Kotarska
Karol Budny1, Natalia Piaszczyk2, Anna Trzcińska2, Katarzyna Modzelewska2, Urszula Łukianiuk2, Aleksandra Krystosiak3, Natalia Kossakowska3
WYRÓŻNIENIE
I stopnia w kraju, kategoria licealista:

Karol Budny, kl. Ia
n-l prowadzący: Aleksandra Kotarskadyplomy-wyróżnienia dla uczestników:
Aleksandra Krystosiak, Eliza Kaczmarczyk Adrian Lipiński, Katarzyna Modzelewska, Natalia Dobkowska, Natalia Piaszczyk, Weronika Dobrzycka, Natalia Kossakowska, Julia Śmiarowska, Urszula Łukianiuk, Kinga Rejterada
XIX Międzynarodowe Biennale Grafiki
Dzieci i Młodzieży
Toruń 2014
Galeria i Ośrodek Sztuki Plastycznej Dziecka w Toruniu
MKiDN W Warszawie
Rynek Nowomiejski 17
87-100 Toruń
kwiecień 2014 opiekun: Magdalena Rusiecka
Marika Wałkuska1, Łucja Surowik1, Anna Tomkielska1, Natalia Prusińska1, Maciej Prosiński1, Katarzyna Modzelewska2b, Przemysław Wysk2b, Karolina Ciecierska2bopiekun: Katarzyna Swoińska
Bogucka Justyna2b, Graczewska natalia1, Łomocińska Małgorzata1, Ponikwicka Anna1, Maliszewska Edyta3, Krystosiak Aleksandra3 i 2, Kaczyńska Aleksandra3, Karłowicz Dominik3, Natalia Kossakowska2, Karłowicz Dominik2, Karolina Ciecierska2, Jankowska Emilia2 X2, Joanna Dąbkowska2, Nowicka Luiza3, Radziszewska Anna 4, Krysiak Aleksandra4opiekun: Gabriela Horosz
Kinga Rejterada3x2, Monika Stefko3x2, Jakub Stworzyjan3, Paulina Niewiarowska2, Dorota Zalewska3, Laskowska Klaudia2, leoniak Mateusz2, Marcinkowska Marta2, Grzesiuk Aleksandra2x2 Duda Jakub2, Piaszczyk Natalia2, Trzcińska Anna2, Bzura karolina2, Pupik Bartłomiej2, Zubel Martyna2, Łukianiuk Ula2, Eliza Kczmarczyk1, Zyskowska Agata3,
Agata Zyskowska
nagrodaAleksandra Krystosiak
wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
PUDEŁKO ZWANE WYOBRAŹNIĄ – TUWIMZPSP w Kielcach
ul. Radiowa 3
25-314 Kielce
kategoria: szkoły plastyczne
kwiecień 2014 opiekun: Aleksandra Kotarska
Karol Budny1
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
MARTWA NATURAMłodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
kategoria: szkoły artystyczne
ul. Piłsudskiego 25
35-074 Rzeszów
12 marca 2014 opiekun: Katarzyna Swoińska
Natalia Graczewska1, Katarzyna Kalinowska1, Klaudia Laskowska3, Aleksandra Krysiak3,opiekun: Antoni Mieczkowski
Łucja Surowik1, Maciej Prosiński1, Anna Tomkielska1,opiekun: Aleksandra Kotarska
Karol Budny1, Natalia Piaszczy2, Katarzyna Modzelewska2, Aleksandra Krystosiak2, Natalia Kosakowska2,opiekun:Stanisław Kędzielawski
Dmitry Vygovsky2, Aleksandra Krystosiak3, Natalia Kosakowska3, Agata Zyskowska3,opiekun: Gabriela Horosz
Elwira Kacznarczyk1, Weronika Dobrzycka1, Ewa Kania1, Alicja Markowska1
II NAGRODA
NATALIA GRACZEWSKA, kl. Ib
opiekun: Katarzyna Swoińskazakwalifikowano do wystawy:
Aleksandra Krystosiak, kl. III
opiekun:……..Elwira Kaczmarczyk
opiekun: Gabriela HoroszKatarzyna Kalinowska, kl.I Klaudia Laskowska, kl.III Aleksandra Krystosiak, kl.IV
opiekun: Katarzyna Swoińska
III Ogólnopolskie
Biennale Grafiki Projektowej

Dąbrowa GórniczaZSP im. Tadeusza Kantora
ul Kosmonautów 8
41-303 Dąbrowa Górnicza
15 maja 2014 opiekun: Gabriela Horosz
Aleksandra Lipińksa 4b, Aleksandra Krysiak4b, Łukasz Kobus4b, Anna Radziszewska4b
zakwalifikowano do wystawy:
Aleksandra Lipińska
Aleksandra Krysiak
Łukasz Kobus
opiekun: Gabriela Horosz
II Ogólnopolskie Biennale Plakatu Szkół Plastycznych
„Granice Wolności”

Gdynia 2014ZSP W Gdyni
ul. Orłowska 39
81-522 Gdynia
9 maja 2014 opiekun: Krystyna Wiśniewska-Czarny
Kur Hanna4b, Gortych Olga4b, Milewska Ewelina4a, Perczyńska Iza4a, Szymańska Anna4a, Dobkowska Natalia4a, Panasiuk Julia4b, Czaplicka Kinga4a, Kobus Łukasz4b, Stworzyjan Jakub4b, Czechowski Karol4a, Lipińska Aleksandra4b, Zalewska Dorota4b, Stefko Monika3, Rejterada Kinga3, Przybyszewska Minika3, Grybowicz Olga4a, Nowicka Luiza3, Dobkowska Natalia4aopiekun: Michał Michalik
Leoniak Mateusz3, Krystosiak Aleksandra3, Laskowska Klaudia3, Jastrzębska Katarzyna3, Kaczyńska Aleksandra3, Marcinkowska Marta3, Kossakowska Natalia3opiekun: Ewa Skłodowska
Aleksandra Krystosiak3, Edyta Maliszewska3, Agata Zyskowska3, Anna Trzcika2a, Karolina Kordowska2b
zakwalifikowano do wystawy:
Natalia Dobkowska, kl. IVa, Olga Gortych, kl. Iva, Łukasz Kobus, kl. IVb, Aleksandra Lipińska, kl. Ivb, Izabela Perczyńska, kl. Iva
opiekun: Krystyna Wiśniewska-CzarnyKarolina Kordowska, kl. Iib
opiekun:Ewa Skłodowska
X Biennale
Grafiki Artystycznej
Uczniów Szkół Średnich

SzczecinLiceum Plastyczne
ul. Kurkowa 1
70-546 Szczecin
marzec 2014 Na konkurs wysłano 68 prac I NAGRODA
Adrian Lipiński, kl. IVa
n-l. prowadzący: Magdalena RusieckaWYRÓŻNIENIE REGULAMINOWE:
Anna Szymańska, kl. IVa
n-l. prowadzący: Stanisław Kędzielawskizakwalifikowano do wystawy:
Dorota Zalewska, kl.IVb Katarzyna Jastrzębska, kl.III, Kobus Łukasz, kl.IVb Julia Panasiuk, kl.IVb Aleksandra Krystosiak, kl. III Marta Ogrodnik, kl.IVb Izabela Perczyńska, kl. IVa Anna Radziszewska, kl. Ivb, Hanna Kur, kl. IVb
n-l. prowadzący: Katarzyna
SwoińskaEmilia Kacperska, kl.IVa Karol Czechowski, kl.IVa Olga Gortych, kl.IVa
n-l. prowadzący: Magdalena RusieckaMonika Przybyszewska, kl.III Kinga Rejterada, kl.III
n-l. prowadzący: Gabriela Horosz
V edycja konkursu
DIGITALIA

Supraśl 2014Liceum Plastyczne im. A.Grottgera
ul. Plac Kościuszki 1
16-030 Supraśl
maj 2014 opiekun: Ewa Skłodowska
Adrian Lipiński4a, Monika Przybyszewska3, Aleksandra Lpińska4b, Kinga Rejterada3, Aleksandra Krystosiak3
W II ETAPIE w walce o zdobycie miejsca 1,2,3.Adrian Lipiński, kl. IVa
Konkurs na plakat
XVIII edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych
i Ulicznych FETA

– adresowany do twórców profesjonalnych”Plama” Gdański Archipelag Kultury
ul. Pilotów 11
80-460 Gdańsk
luty 2014 opiekun: Gabriela Horosz
Aleksandra Krystosiak3, Agata Zyskowska3
zakwalifikowano do wystawy pokonkursowej:
Aleksandra Krystosiak, kl.III
I Ogólnopolskie Biennale
„W stronę fantazji
i wyobraźni”
dedykowane
Zdzisławowi Beksińskiemu
Liceum Plastyczne im. T.Brzozowskiego w Krośnie
ul. Lewakowskiego 47
38-400 Krosno
1.01.2014 opiekun: Krystyna Wiśniewska-Czarny
Adrian Lipiński4a

 

 

Zestawienia za poprzednie lata dostępne są na starej stronie internetowej naszej szkoły w zakładce SUKCESY/Zestawienie osiągnięć lub bezpośrednio pod linkiem: www.lplomza.pl/konkursyZestawienie.html