Nasza Nina najsympatyczniejsza!

Nina Ampulska – Najsympatyczniejsza Finalistka Miss Polski 2020

17 stycznia 2020r. odbyła się emitowana na antenie Polsatu finałowa gala Miss Polski 2020. Poprzedzało ją dziesięciotygodniowe zgrupowanie, odbywające się w hotelu Mistral. Odbywały się wówczas sesje zdjęciowe, nagrania do telewizji oraz próby choreograficzne. Z konkursu regionalnego Miss Ziemi Łomżyńskiej, w którym został mi przekazany tytuł 4. Wice Miss Ziemi Łomżyńskiej, dostałam się do półfinału, a następnie do finału Miss Polski. Czas zgrupowania obfitował w intensywne przygotowania do gali. Miałam okazję poznać wiele wspaniałych osób, począwszy od organizatorów, przez fotografów i stylistów, kończąc na innych finalistkach. Stworzyłyśmy razem zgrany, wspierający się zespół. Mimo zmęczenia, dawałam z siebie wszystko, żeby stanąć przed nowymi wyzwaniami każdego dnia. Konkurs był dla mnie piękną przygodą oraz niezwykłą szansą do samorozwoju. Z każdym dniem stawałam się coraz bardziej otwarta na ludzi. Nie sądziłam, że w tak krótkim czasie zdołam poznać siebie na nowo, nawiązać tyle cudownych nowych znajomości oraz tyle się nauczyć o życiu.

Te doświadczenia bardzo wzbogaciły mój światopogląd, zaczęłam bardziej w siebie wierzyć. Na zgrupowaniu cały czas coś się działo, szkoda było tracić czas na odpoczynek, by niczego nie ominąć, ponieważ kto wie, czy będzie mi dane przeżyć drugi raz tak niesamowitą przygodę. Będę bardzo pozytywnie wspominać ten czas!

Czas zgrupowania w moim przypadku zaowocował tytułem komplementarnym Najsympatyczniejszej Finalistki Miss Polski 2020, który otrzymałam w głosowaniu wśród wszystkich finalistek. Docenienie jest dla mnie ogromnym zaszczytem i wiele dla mnie znaczy.


Nina Ampulska – uczennica klasy III a Państwowego Liceum Sztuk plastycznych im. W. Kossaka w Łomży