Spokojnych i zdrowych wakacji!

Szanowni Państwo, Kochani Uczniowie, Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy,

właśnie dobiegł końca rok szkolny 2019/2020 – rok wyjątkowy, nietypowy i pełen wyzwań. Rok, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Pandemia niespodziewanie zmieniła jego bieg i kształt. W jednym momencie zostaliśmy zmuszeni do pozostania w domach, które do tej pory kojarzyły nam się głównie z ciepłem rodzinnym i były bastionem relaksu. Z dnia na dzień stały się jednak miejscem pracy, wytężonej nauki i dopiero na samym końcu miejscem odpoczynku. Wszyscy musieliśmy odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nauczyć żyć z dala od innych.

Dzięki ogromnemu wkładowi Waszej pracy i zaangażowania udało nam się zakończyć ten rok szkolny wieloma sukcesami. Są bowiem wśród Was laureaci Olimpiady Artystycznej z historii sztuki, 100% tegorocznych dyplomantów zdało egzamin dyplomowy, a 28 uczniów otrzyma dziś świadectwo z wyróżnieniem. Są też dyplomanci, którzy odbiorą dyplom ukończenia Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Kossaka w Łomży z wyróżnieniem, uzyskując tytuł „plastyk”.

Pomimo braku możliwości świętowania tego dnia w sposób, do którego jesteśmy przyzwyczajeni pragnę złożyć podziękowania wszystkim, którzy całym sercem zaangażowali się w proces edukacyjny – Nauczycielom, Uczniom oraz Rodzicom. To dzięki Wam możemy dzisiaj cieszyć się sukcesami i udać się na zasłużony wakacyjny wypoczynek.

Życząc spokojnych i zdrowych wakacji żywię głęboką nadzieję, iż będziemy mogli spotkać się we wrześniu bez konieczności zachowywania „dystansu społecznego”.

Odpoczywajcie! Do zobaczenia we wrześniu!

Małgorzata Wagner,
Dyrektor Szkoły